O Nas

Instytut Tradycji Narodowej został założony w grudniu 2016 roku, a funkcję Prezesa pełni Pani Urszula Bartosiak.

Akt erekcyjny - kliknij.

Posiadamy nie tylko lokalny ale również ogólnopolski zasięg i chętnie angażujemy się w różnorodne inicjatywy społeczne oraz z zakresu kultury i sztuki. Udzielając patronatu honorowego, służymy pomocą w zakresie prowadzenia uroczystości, przekazujemy nagrody i pomagamy w promocji wydarzeń poprzez kontakt z mediami.

Zdrowie i bezpieczeństwo w czasie pandemii - kliknij.

P1100531-1L.jpg

Jedną z inicjatyw Instytutu jest współpraca z Towarzystwem Przyjaciół Ziemi Wodyńskiej. Do ciekawych projektów realizowanych z TPZW można zaliczyć wcielenie się Pani Urszuli Bartosiak w rolę Barbary Niechcic podczas gminnego festynu w lipcu 2016 roku.

Zdjęcia z wydarzenia do obejrzenia tutaj.

a (45).JPG

Od 14 lutego 2018 roku przy Instytucie działa zespół wokalno-kostiumowy NADZIEJA. Zespół jest skoncentrowany na śpiewie utworów z dawnych lat, występuje w strojach adekwatnych do wykonywanego repertuaru. Zespół chętnie współpracuje z organizacjami użytku publicznego, gminami, starostwem, domami kultury i domami opieki, szkołami, klubami seniora, urzędami stanu cywilnego i osobami prywatnymi.

Wywiad z zespołem NADZIEJA do obejrzenia tutaj.

Nasza oferta

Szczegółowe informacje na temat naszej oferty, znajdą Państwo pod następującymi linkami:

  • zespół "Nadzieja" - informacje tutaj.

  • zajęcia dogoterapii - informacje tutaj.

  • szkolenia dla nauczycieli - informacje tutaj.

  • patronat honorowy - informacje tutaj

+48 531 700 385

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zawartość strony www.itn.edu.pl nie może być powielana lub rozpowszechniana, bez uprzedniej zgody ITN Instytut Tradycji Narodowej Sp. z o.o. Wszelkie dane zamieszczone na powyższej stronie (obrazy, nazwy własne, tekst, logo, etc.) są chronione prawem autorskim i należą do ITN Instytut Tradycji Narodowej Sp. z o.o.

Administratorem danych jest ITN Instytut Tradycji Narodowej Sp. z o.o. z siedzibą: 08-117 Wodynie, ul. Serocka 14, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000653630, NIP: 8212651344, REGON: 366144089 o kapitale zakładowym 108 000,00 zł.