Zespół Nadzieja

 

Zespół wokalno-kostiumowy "Nadzieja", prowadzony przez p. Urszulę Bartosiak powstał  14.02.2018 r. i działa przy Instytucie Tradycji Narodowej stanowiąc jego integralną część.

W skład zespołu wchodzą: Urszula Bartosiak, Mirosława Bazak, Krystyna Gembicka, Wiesława Sobańska.

Zespół jest skoncentrowany na śpiewie utworów z dawnych lat i występuje w strojach adekwatnych do wykonywanego repertuaru.

Odwołując się do ducha dawnych epok Zespół "Nadzieja" bierze udział w projektach z historycznie poinformowanym wykonawstwem muzyki dawnej, muzyki XX i XXI wieku. Zespół chętnie współpracuje z organizacjami użytku publicznego, gminami, starostwem, domami kultury, szkołami, klubami seniora, urzędami stanu cywilnego…i osobami prywatnymi.

Zespół koncertując, dużą wagę przywiązuje do wysokiego poziomu artystycznego, jak i głęboko przemyślanej dramaturgii koncertów.

Zapraszamy Państwa na oficjalną stronę Zespołu "Nadzieja" na Facebook'u tutaj.

+48 531 700 385

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zawartość strony www.itn.edu.pl nie może być powielana lub rozpowszechniana, bez uprzedniej zgody ITN Instytut Tradycji Narodowej Sp. z o.o. Wszelkie dane zamieszczone na powyższej stronie (obrazy, nazwy własne, tekst, logo, etc.) są chronione prawem autorskim i należą do ITN Instytut Tradycji Narodowej Sp. z o.o.

Administratorem danych jest ITN Instytut Tradycji Narodowej Sp. z o.o. z siedzibą: 08-117 Wodynie, ul. Serocka 14, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000653630, NIP: 8212651344, REGON: 366144089 o kapitale zakładowym 108 000,00 zł.