ULA 01 - Kopia.jpg

Właścicielem Instytutu Tradycji Narodowej
jest Pani Urszula Nożyńska.

Posiadamy nie tylko lokalny ale również ogólnopolski zasięg i chętnie angażujemy się w różnorodne inicjatywy społeczne oraz z zakresu kultury i sztuki. Udzielając patronatu honorowego, służymy pomocą w zakresie prowadzenia uroczystości, przekazujemy nagrody i pomagamy w promocji wydarzeń poprzez kontakt z mediami.

Jedną z inicjatyw Instytutu jest współpraca z Towarzystwem Przyjaciół Ziemi Wodyńskiej. Do ciekawych projektów realizowanych z TPZW można zaliczyć wcielenie się Pani Urszuli Nożyńskiej w rolę Barbary Niechcic podczas gminnego festynu w lipcu 2016 roku.

a (45).JPG

Od 14 lutego 2018 roku przy Instytucie działa zespół wokalno-kostiumowy NADZIEJA. Zespół jest skoncentrowany na śpiewie utworów z dawnych lat, występuje w strojach adekwatnych do wykonywanego repertuaru. Zespół chętnie współpracuje z organizacjami użytku publicznego, gminami, starostwem, domami kultury i domami opieki, szkołami, klubami seniora, urzędami stanu cywilnego i osobami prywatnymi.

Nasza oferta

Szczegółowe informacje na temat naszej oferty, znajdą Państwo pod następującymi linkami:

• zespół "Nadzieja" - informacje tutaj.

• zajęcia dogoterapii - informacje tutaj.

• szkolenia dla nauczycieli - informacje tutaj.

• patronat honorowy - informacje tutaj