DOGOTERAPIA

Polecamy specjalistyczny kurs zawodowy DOGOTERAPEUTA prowadzony przez Panią Urszulę Bartosiak w Prywatnym Centrum Kształcenia Zawodowego w Warszawie - więcej informacji na stronie:

https://pckz.edu.pl/kurs-dogoterapeuta

Urszula Bartosiak i Iris - tworzymy zgrany zespół prowadzący zajęcia z dogoterapii dla każdego. Nasze gruntowne przygotowanie, doświadczenie i zaangażowanie w wykonywane działania pozwalają nam odnosić sukcesy na naszej wspólnej zawodowej drodze.

Pies terapeuta jest niesamowitym motywatorem szczególnie dla dzieci. Pies rozprasza samotność, wymusza zwolnienie rytmu życia w tym rozpędzonym świecie. Jego obecność zmusza do refleksji nad odpowiedzialnością i odpowiednią organizacją czasu wolnego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz z poniższymi dokumentami.

Iris - pies terapeuta - spełnia rolę łącznika pomiędzy dzieckiem a nauczycielem, przez co pozwala na realizację bardzo ważnych celów edukacyjnych:

  • opanowania i przełamania bariery lęku przed kontaktem z psem,

  • wydłużenia koncentracji i uwagi,

  • wyciszenia zachowań agresywnych,

  • zsynchronizowania oddziaływań na zmysły: wzrok, słuch, dotyk, węch,

  • wyzwolenia spontaniczności i aktywności w sferze ruchowej, werbalnej i umysłowej.

Nasza propozycja to:

  • zajęcia edukacyjne: indywidualne i grupowe,

  • indywidualne zajęcia terapeutyczne dla dzieci i dorosłych, 

      wzmacniające efektywność rehabilitacji,

  • zajęcia z rytmiki i tańca do muzyki folk i ludowej.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce Program zajęć.

+48 531 700 385

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zawartość strony www.itn.edu.pl nie może być powielana lub rozpowszechniana, bez uprzedniej zgody ITN Instytut Tradycji Narodowej Sp. z o.o. Wszelkie dane zamieszczone na powyższej stronie (obrazy, nazwy własne, tekst, logo, etc.) są chronione prawem autorskim i należą do ITN Instytut Tradycji Narodowej Sp. z o.o.

Administratorem danych jest ITN Instytut Tradycji Narodowej Sp. z o.o. z siedzibą: 08-117 Wodynie, ul. Serocka 14, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000653630, NIP: 8212651344, REGON: 366144089 o kapitale zakładowym 108 000,00 zł.